Aktualności

Seminarium 26/02/16 „Wzornictwo dla podkarpackiego biznesu”

18-02-2016

INNpuls Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na seminarium pod tytułem „Wzornictwo dla podkarpackiego biznesu”, podczas którego wręczone zostaną nagrody w konkursie WZOROWE PODKARPACKIE 2015!
 
Celem spotkania jest wspólne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie – jak budować konkurencyjność firmy z wykorzystaniem wzornictwa przemysłowego. Wprowadzeniem do dyskusji będzie wykład dr. Andrzeja Śmiałka poświęcony korzyściom współpracy przedsiębiorców z projektantami. 
 
Seminarium odbędzie się 26.02.2016 r. w siedzibie spółki INNpuls w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 40a w godz. 10.15–13.00.
 
Zgłoszenia w postaci e-maila, w którego treści podane zostaną: imię i nazwisko, dane firmy i/lub innej instytucji oraz dane kontaktowe prosimy przesyłać na adres: nkolber@innpuls.pl.
 
 
*Andrzej Śmiałek – absolwent wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dr habilitowany w dziedzinie wzornictwo przemysłowe, współzałożyciel i dyrektor kreatywny firmy projektowej Ergo Design. Od 2007 roku jest wykładowcą na Wydziale Form Przemysłowych ASP w Krakowie, gdzie prowadzi Pracownię Projektowania Produktu. Członek Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych. Jego projekty były prezentowane na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą, w tym na wystawie polskiego wzornictwa przemysłowego „Made in Poland" we Frankfurcie w 2004 roku, podczas Expo 2010 w Szanghaju w ramach wystawy wzornictwa przemysłowego w polskim pawilonie czy na wystawie „Design in Poland - Transition to Modernity" w 2011 roku w Genewie. Indywidualnie, a także z zespołem Ergo Design był wielokrotnie laureatem wielu nagród, takich jak: Dobry Wzór, Superstar Poland, Popai, Red Dot i in. W 2009 roku, wraz z zespołem Egro Design, otrzymał tytuł Designera Roku.
Andrzej Śmiałek jest również współzałożycielem i wiceprezesem fundacji Szkoły na Końcu Świata.
Ergo Design to interdyscyplinarny zespół projektantów, inżynierów, specjalistów z zakresu socjologii i psychologii zachowań. Większość z ponad 600 zaprojektowanych przez Ergo Design produktów odniosło istotne sukcesy rynkowe, a wiele z nich otrzymało nagrody na polskich i międzynarodowych wystawach wzornictwa.
 
 
Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2019
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS