Aktualności

Face to face HiPAir!

16-05-2016

 

W dniach 10-11.05.2016 r. INNpuls Sp. z o.o. jako koordynator międzynarodowego projektu HiPAir, gościł u siebie partnerów z Portugalii, Hiszpanii i Turcji.  
To już drugie, ale pierwsze w Polsce spotkanie zorganizowane w ramach Pasterstwa Strategicznego HiPAir. 
 
Tym razem prace skoncentrowały się na podsumowaniu realizacji pierwszego etapu projektu, zarządzaniu projektem oraz opracowaniem strategii działań na najbliższe 6 miesięcy.
W trakcie wizyty nasi zagraniczni Goście mieli także okazję zapoznać się z działalnością jednego z największych przedsiębiorców podkarpacia, jakim jest Pratt&Whitney Rzeszów.
Nie zabrakło również czasu na zwiedzanie Starego Miasta i Rynku Rzeszowa.
 
Jednym z głównych elemntów wizyty był udział w międzynarodowej konferencji „INNOVATIVE HR MANAGEMENT IN AVIATION” będącej jednym z 15 wydarzeń planowanych do realizacji w ramach projektu HiPAir.
Dwujęzyczna (polski, angielski) konferencja została zorganizowana w Inkubatorze Technologicznym Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS. 
W trakcie spotkania zaprezentowane zostały wyniki przeprowadzonej analizy oceny poziomu wiedzy oraz wykorzystanych praktyk i narzędzi zwiększających efektywność pracy w branży lotniczej, a także  przedstawiono przykłady dobrych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi sektora lotniczego. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie dzielili się reprezentanci firm Hispano Suiza Polska, MTU Aero Engines Polska oraz TW Metals Polska.  
Konferencja zakończyła się dyskusją, wymianą wzajemnych opinii i doświadczeń.
 
Więcej informacji na temat międzynarodowego projektu HiPAir oraz jego działań można znaleźć na: www.hipair.eu
 
Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2019
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS