Aktualności

Poszukiwany DORADCA ZAWODOWY

11-12-2017
 
Firma INNpuls poszukuje osoby na stanowisko doradcy zawodowego w ramach realizowanego projektu „Model kształcenia całożyciowego zgodny z potrzebami regionalnego rynku pracy”. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wsparcie merytoryczne i aktywny udział w adaptacji do warunków polskich modelu kształcenia osób dorosłych wypracowanego w Portugalii.
Oferujemy:
◊ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze ¼ etatu
◊ Zatrudnienie w okresie od 1 stycznia 2018 r. do lipca 2018 r.
◊ Możliwość rozwoju podczas realizacji interesujących zadań projektowych
 
Wymagania:
◊ Posiadanie uprawnień doradcy zawodowego
◊ Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie
◊ Doświadczenie we współpracy z pracującymi osobami dorosłymi
◊ Znajomość języka angielskiego
 
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INNpuls sp. z o.o.  moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacyjnego na stanowisko doradcy zawodowego realizowanego przez INNpuls sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r., poz. 1182)”. Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych INNpuls sp. z o.o. (ul. Hetmańska 40A; 35-045 Rzeszów), a dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane jedynie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w naborze na wolne stanowisko pracy w INNpuls sp. zo.o.
 
Oferty (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na adres emailowy  kkmiotek@innpuls.pl do dnia 18 grudnia 2017 r.
 
 
lista aktualności
Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2019
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS