Aktualności

Przykładowa dokumentacja do zapytania w ramach 1.4 Wzór na konkurencję Etap I

10-06-2019

Szanowni Państwo!

 

Odpowiadając na liczne zapytania płynące od firm, które chcą ubiegać się o dofinansowanie w ramach działania 1.4 wzór na konkurencję Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, postanowiliśmy oddać do Państwa dyspozycji przykładową dokumentację, które może być wykorzystywana do ogłaszania zapytań ofertowych na wykonawcę audytu i strategii wzorniczej w ramach I etapu Działania 1.4.

 

Dokumenty zostały przygotowane na podstawie doświadczenia, zgodnie z naszą najlepsza wiedzą w zakresie warunków, na jakich powinien być dokonywany wybór wykonawcy. Według naszej oceny dokumentacja nie zawiera zapisów mogących ograniczać konkurencję czy budzić wątpliwości do  sposobu wyboru wykonawcy.

 

Wiemy że proces przygotowywania wniosków jest dla wielu firm bardzo czasochłonny, stąd wyszliśmy z tą inicjatywą.

 

Zezwalamy wszystkim zainteresowanym na wykorzystywanie dokumentów w dowolnie obranym celu, w tym ich pobieranie, uzupełnianie oraz modyfikację w celu dostosowania dokumentów do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Chcemy jednak zaznaczyć, że z udostępnionej dokumentacji można korzystać wyłącznie na własne ryzyko. Spółka INNpuls nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść dokumentów i sposób ich wykorzystania przez użytkowników.

 

Z poważaniem,

Zespół INNpuls

 

 

 

Pliki do pobrania

Zapytanie Ofertowe_przykład

Załączniki_przykład

lista aktualności
Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2019
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS