Aktualności

AIRVET – zaproszenie na spotkanie Grupy Focusowej

19-09-2014

INNpuls jako partner w projekcie AIRVET – inicjatywy wspieranej przez Komisję Europejską – ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie Grupy Fokusowej poświęconej dyskusji i analizie obecnych oraz przyszłych potrzeb szkoleniowych sektora lotniczego, które odbędzie się w Rzeszowie, ul. Hetmańska 40A, o godz. 10:00, w dniu 30.09.2014r.

 

Spotkanie, którego mottem jest „Możliwości rozwoju sektora lotniczego”, będzie doskonałą okazją dla wszystkich zainteresowanych przedstawicieli sektora edukacji i szkoleń zawodowych oraz przemysłu lotniczego do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami w zakresie przyszłości lotnictwa, skupiając się szczególnie na obecnych i przyszłych potrzebach w obszarze umiejętności pracowników oraz adaptacji kompetencji pracowników do potrzeb europejskiego sektora lotnictwa.
W miesiącach lipiec - wrzesień w kilku krajach europejskich (m.in. w Polsce) prowadzone były badania ankietowe dotyczące potrzeb szkoleniowych sektora. Spotkanie, będzie doskonałą okazją do prezentacji wyników badań. W trakcie dyskusji bardzo liczymy na Państwa opinię i komentarze. 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje zawiera załączone zaproszenie.
 W celu potwierdzenia swojego udziału proszę o wysłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy:
 
lista aktualności
Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2019
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS