Pracownicy

Paweł Wacnik założyciel i współwłaściciel INNpuls-a. Ukończył Zarządzanie i marketing oraz Studium stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Jako fan idei integracji europejskiej, jest także absolwentem kierunku Europeistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Stażował się w Warszawie i Waszyngtonie, ale zdecydowanie uważa, że Rzeszów jest dobrym miejscem do życia. To, że od dzieciństwa żegluje, miał żółwia, rzadko się żali, lubi żurek, zażywa żelazo, od 2 lat żongluje i kocha życie, wcale nie znaczy, że lubi wyłącznie rzeczy na „ż”. Certyfikowany Project Manager.  

 

Paweł

 

 


 

Natalia Kolber – niespokojny duch, jej żywioł to ruch… Więc biega, pedałuje, pływa, skacze na stepie. Nieustannie coś zmienia, wciąż poszukuje, uzupełnia, doskonali... Uniwersytet Wrocławski, skąd wyniosła dyplom filologa, edytora i PR-owca, zamieniła na UMCS, by zostać… logopedą! Pracę korektora zamieniła na handlowca, by ostatecznie zająć się… zarządzaniem projektami. Winem płynącą Zieloną Górę opuściła dla monumentalnego Wrocławia, by ostatecznie osiąść w… innowacyjnym Rzeszowie!

 

W realizacji zadań INNpulsowych konsekwentna, pracowita i uparta; a na ewentualny ubytek sił stosuje maślankę, ciasto z kruszonką i jabłka.

 

 

 

 

 

 

Sabina Jurasz ukończyła kierunek Zarządzanie ze specjalizacją Rachunkowość w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw na Politechnice Rzeszowskiej. Pierwsze doświadczenie w pracy konsultanta zdobyła odbywając staż w firmie INNpuls. Po jego zakończeniu nie miała wątpliwości, że znalazła odpowiednie miejsce, gdzie chciałaby rozwijać swoje umiejętności.  Posiada ukończony kurs Analityka finansowego. Żaden wniosek o płatność nie jest dla niej straszny.  Czas wolny najchętniej spędza z rodziną. Nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki dobrej kawy.

 

Sabina

 

 

 

 

WSPÓŁPRACOWNICY

 

Marcin Czuchnowski, zewnętrzny konsultant, współpracujący z INNpuls od 2008 roku, z zawodu ekonomista, absolwent Wydzialu Ekonomicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego - analizy finansowe, prognozy, liczby małe i duże - lubi to i potrafi. W zawdzodzie pracuje od 2008. Wcześniej sprzedawca, barman kelner, specjalista ds. marketingu. Z zamiłowania półmaratończyk (albo pół maratończyka), kolarz, pływak (osoba uprawiająca pływanie, nie mylić z rodzajem chrząszczy z rodziny pływakowatych). Czyta: "Tygodnik Powszechny", "Kulture Liberalną" oraz reportaże. Słucha (aktualnie): Stańko, Nils Peter Molvaer, Komeda i kwartetu smyszkowe Lutosławskiego, Pendereckiego i Góreckiego.

 

Marcin 

 

 

  

 

   

Karolina Bartman-Grabarczyk twardo stąpająca po ziemi realistka. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Certyfikowany Project Manager. Trener i wykładowca. Miłośniczka podróży. Kieruje się zasadą: Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać, aż się staną! Ambitna, uparta, zdeterminowana. Jeśli coś robi, to angażuje się w przedsięwzięcie całkowicie i do końca. Konsekwentnie dąży do realizacji wyznaczonych celów. Podejmuje każde wyzwanie, bo lubi ryzyko i zastrzyk adrenaliny. Od najmłodszych lat zapalona wegetarianka.

 

Karolina 
 
 
 

 

 

 

 

Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2008-2024
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS