Pracownicy

Paweł Wacnik założyciel i współwłaściciel INNpuls-a Ukończył Zarządzanie i marketing oraz Studium stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Jako fan idei integracji europejskiej, jest także absolwentem kierunku Europeistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Stażował się w Warszawie i Waszyngtonie, ale zdecydowanie uważa, że Rzeszów jest dobrym miejscem do życia. To, że od dzieciństwa żegluje, miał żółwia, ma żonę, rzadko się żali, lubi żurek, zażywa żelazo, od 2 lat żongluje i kocha życie, wcale nie znaczy, że lubi wyłącznie rzeczy na „ż”. Certyfikowany Project Manager.  

 

Paweł
 

 


Elżbieta Patro - nasza Głowna Księgowa. Była z nami od początku, wspierała, doradzała i dbała o nasze finanse. Nikt nie wie więcej o prawidłowym rozliczaniu DOTACJIUNIJNYCH niż Ona, Zawsze uśmiechnięta, gotowa na każdą kontrolę, ale również wspólną kawę i ciastko. Prywatnie Mama, Babcia, codziennie dzielnie pokonująca trasę Sędziszów - Rzeszów - Sędziszów.

 

Ela 

 

 

Marcin Czuchnowski, zewnętrzny konsultant, współpracujący z INNpuls od 2008 roku, z zawodu ekonomista, absolwent Wydzialu Ekonomicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego - analizy finansowe, prognozy, liczby małe i duże - lubi to i potrafi. W zawdzodzie pracuje od 2008. Wcześniej sprzedawca, barman kelner, specjalista ds. marketingu. Z zamiłowania półmaratończyk (albo pół maratończyka), kolarz, pływak (osoba uprawiająca pływanie, nie mylić z rodzajem chrząszczy z rodziny pływakowatych). Czyta: "Tygodnik Powszechny", "Kulture Liberalną" oraz reportaże. Słucha (aktualnie): Stańko, Nils Peter Molvaer, Komeda i kwartetu smyszkowe Lutosławskiego, Pendereckiego i Góreckiego.

 

Marcin 

 

 

 

Sabina Jurasz ukończyła kierunek Zarządzanie ze specjalizacją Rachunkowość w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw na Politechnice Rzeszowskiej. Pierwsze doświadczenie w pracy konsultanta zdobyła odbywając staż w firmie INNpuls. Po jego zakończeniu nie miała wątpliwości, że znalazła odpowiednie miejsce, gdzie chciałaby rozwijać swoje umiejętności.  Posiada ukończony kurs Analityka finansowego. Żaden wniosek o płatność nie jest dla niej straszny.  Czas wolny najchętniej spędza z rodziną. Nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki dobrej kawy.

 

Sabina

 

 

   

Karolina Bartman-Grabarczyk twardo stąpająca po ziemi realistka. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Certyfikowany Project Manager. Trener i wykładowca. Miłośniczka podróży. Kieruje się zasadą: Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać, aż się staną! Ambitna, uparta, zdeterminowana. Jeśli coś robi, to angażuje się w przedsięwzięcie całkowicie i do końca. Konsekwentnie dąży do realizacji wyznaczonych celów. Podejmuje każde wyzwanie, bo lubi ryzyko i zastrzyk adrenaliny. Od najmłodszych lat zapalona wegetarianka.

 

Karolina 
 
 
Katarzyna Śliwa-Martinez ukończyła Zarządzanie w turystyce na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz obroniła pracę naukową dotyczącą turystyki i współpracy na obszarach objętych ochroną przyrody w Karpatach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenia z pracy w projektach z organizacjami pozarządowymi wykorzystuje w projektach tworzonych i realizowanych dla przedsiębiorstw. Także nauczyciel, opiekun grup turystycznych i instruktor narciarski dla dzieci. Chętnie rozmawia po hiszpańsku i angielsku (nie tylko o turystyce). Cieszy się z każdego ruchu na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody, najlepiej górskiej.

 

Kasia

 

 

Dominika Szafrańska niewysoka wzrostem, ale wielka duchem, sympatycznie buńczuczna realistka z dozą optymizmu. Po ukończeniu studiów licencjackich na kierunku Europeistyka, postanowiła zdobyć tytuł magistra z Finansów i Rachunkowości. Do INNpuls trafiła w 2013 roku, jako stażystka, a następnie "zainnpulsowała" się  na dobre. Pomimo, że jest mistrzem w wypiekaniu zakalców, INNpulsowcy darzą sympatią jej słodkie smakołyki.

 

Dominika

 

 

 

 

 

Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2019
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS